2022-2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM (5 HAZİRAN-13HAZİRAN)  SORUMLULUK SINAVLARI

2022-2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM (5 HAZİRAN-13HAZİRAN) SORUMLULUK SINAVLARI

02.06.2023 675

TARİH

SAAT

SINIF

DERS

KOMİSYON

GÖZETMEN

MEKAN

ÖĞR. SAYISI

9. SINIFLAR

13.06.2023

09.00

9

ATÖLYE

Seval GÜNGÜT

------------------------

212

1

Emine VAHAPOĞLU

07.06.2023

16.00

9

SEÇMELİ PROJE

PINAR YAHŞİ

MÜNEVVER ARSLAN

209

1

MURAT AKIN

09.06.2023

09.00

9

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

EROL HEKİM

ÖZKAN GÖRMEZ

304

20

ALİ ASKER COŞKUN

MÜNEVVER ARSLAN

307

17

AYTEN DEMİRCAN

CANAN ÖZDEMİR ÜNAL

309

15

İSMAİL TOKAR

AYSUN GÜLSÜN

312

15

07.06.2023

09.00

9

MESLEKİ GELİŞİM

FERİDE YAŞAR KURTULUŞ

KEVSER ÇOL

312

5

AYSUN GÜLSÜN

09.06.2023

14.00

9

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİGİSİ

MERDEN DOĞAN

HAVVA BALTACI

209

9

SONGÜL DEMİREL

05.06.2023

09.00

9

BEDEN EĞT. VE SPOR

KEVSER ÇOL

------------------------

SPR. SLN.

4

ADEM UĞUR ARLI

13.06.2023

14.00

9

TEMEL BAKIM ATÖLYESİ

RASİME YİĞİT

------------------------

ATÖLYE 415

3

FATMA AYSU YENAL

13.06.2023

10.00

9

BESLENME İLKELERİ VE HİJYEN

HİLAL AKBULUT

BURCU İLGİNOĞLU

312

10

BETÜL DİNÇ

07.06.2023

10.00

9

GÖRSEL SANATLAR / MÜZİK

MERAL A. KARABULUT

-----------------------

412

7

HAFİZE BİRSEL UZ

13.06.2023

11.00

9

BİLGİSAYAR TAS. UYGULAMALARI

MEHMET DOĞAN

-----------------------

ATÖLYE 302

1

SAVAŞ DURMAZ

13.06.2023

16.00

9

TEMEL ANATOMİ VE FİZYOLOJİ

AYŞE ORDU YENAL

-----------------------

ATÖLYE 415

6

SAİRE REZZAN GÜL

13.06.2023

13.00

9

 

 

 

MÜZİK VE DRAMATİK ETKİNLİKLER ATÖLYESİ

SEMRA VERGİLİ

-----------------------

312

4

NALAN ÖZEŞ

06.06.2023

10.00

9

MATEMATİK

SİBEL ALBAYRAK

HAFİZE BİRSEL UZ

304

25

GÜLCAN TÜRKMEN

ÖZKAN GÖRMEZ

307

24

ÇİĞDEM A. KALENDER

07.06.2023

 

13.00

9

FİZİK

 

HAYATİ ALTAN

M HALİM ARSLAN

304

19

SEMA ŞAHİN

06.06.2023

09.00

9

KİMYA

 

HATİCE EMİNSOY

CANSU KARACAN

304

23

GÜLAY ALTUNTAŞ

05.06.2023

10.00

9

BİYOLOJİ

 

HİLAL AKBULUT

FERİDE YAŞAR KURTULUŞ

304

20

BETÜL DİNÇ

İPEK SAĞIN

307

15

 

08.06.2023

11.00

9

YABANCI DİL

 

 

ÇAĞIL GENECİ

CANSU KARACAN

304

18

H.HACER KORKUT

08.06.2023

12.00

9

YABANCI DİL SÖZLÜ

ÇAĞIL GENECİ

------------------------

304

18

H.HACER KORKUT

08.06.2023

14.00

9

TARİH

ÖZGÜHAN ALTUNBULAK

MELİHA YEREBASMAZ

308

15

YELİZ KALE

ÇİĞDEM ATAŞ

309

11

07.06.2023

16.00

9

SEÇ. YABANCI DİL (ALM.)

H.HACER KORKUT

BURCU İLGİNOĞLU

312

1

BURCU ÇİFTÇİ

13.06.2023

15.00

9

SEÇ. PEYGAMBERİMİZİN HAYT.

CENGİZ ESMERAY

M.HALİM ARSLAN

312

1

HATUN ÇİÇEK

05.06.2023

11.00

9

COĞRAFYA

AYSEL İLHAN

MELİHA YEREBASMAZ

304

20

CANAN HAVUTÇA

07.06.2023

11.00

9

SAĞLK. BİLG. VE TRAFİK

HİLAL AKBULUT

CANAN ÖZDEMİR ÜNAL

312

6

BETÜL DİNÇ

13.06.2023

09.00

9

ANNE ÇOCUK SAĞLIĞI

PERİHAN DİNÇERGÖK

ÖZKAN GÖRMEZ

209

2

ŞULE KIVRAK

09.06.2023

16.00

9

HALKLA İLİŞKİLER VE İLETİŞİM

 

BURCU İLGİNOĞLU

-----------------------

ATÖLYE 102

1

M.HALİM ARSLAN

13.06.2023

16.00

9

TEMEL YİYECEK ÜRETİMİ VE SERVİSİ ATÖLYESİ

NURTEN ARICA

-------------------------

ATÖLYE 108

5

İPEK ALTIAY

13.06.2023

14.00

9

MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ

 

MÜNEVVER ARSLAN

ALİ ASKER ÇOŞKUN

304

20

MELİHA YEREBASMAZ

13.06.2023

13.00

9

HALKLA İLİŞKİLERDE YAZMA VE KONUŞMA

 

CANSU KARACAN

-----------------------

ATÖLYE 102

1

BURCU İLGİNOĞLU

09.06.2023

 

16.00

9

MODEL ANALİZ VE MODEL GELİŞTİRME

Seval GÜNGÜT

-------------------

ATÖLYE 212

 

1

Emine VAHAPOĞLU

09.06.2023

16.00

9

TEMEL FOTOĞRAF

 

 

HAFİZE BİRSEL UZ

-------------------

ATÖLYE 213

1

FERİDE YAŞAR KURTULUŞ

 

13.06.2023

13.00

9

TEMEL TASARIM

 

CANAN ÖZDEMİR ÜNAL

-------------------

ATÖLYE 303

1

AYSUN GÜLSÜN

 

13.06.2023

11.00

9

 

ÇOCUK RUH SAĞLIĞI

NURSEV TURAN

AYTEN DEMİRCAN

312

8

AYFER YAZBAHAR

 

13.06.2023

 

09.00

9

 

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNİN

TEMELLERİ

FATMA ZEHRA KURAN

-------------------

ATÖLYE 302

1

OĞUZHAN YALÇIN

 

13.06.2023

 

15.00

9

 

PROGRAMLAMA TEMELLERİ

 

BETÜL AKTAŞ

-----------------------

ATÖLYE 302

2

ESRA ŞENCAN

13.06.2023

15.00

9

 

 

SEÇMELİ TEMEL DİNİ BİLGİLER

MERDEN DOĞAN

İSMAİL TOKAR

308

1

SONGÜL DEMİREL

12.06.2023

16.00

 

9

 

SEÇMELİ DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI

BİRSEN DEMİRDAĞ

AYŞE SEKİ ASLIYÜCE

209

1

ÖZGÜHAN ALTUNBULAK

 

13.06.2023

10.00

9

Beden Eğitimi/Görsel Sanatlar/Müzik

ADEM UĞUR ARLI

-------------------

412

2

MERAL A. KARABULUT

 

10. SINIF

06.06.2023

11.00

10

MESLEKİ YABANCI DİL

 

FİLİZ KALELİOĞLU

SEMRA VERGİLİ

312

2

BURCU ÇİFTÇİ

09.06.2023

13.00

10

TEMEL BAKIM

 

FATMA AYSU YENAL

------------------------

ATÖLYE 415

1

AYŞE ORDU YILMAZ

09.06.2023

13.00

 

10

UYGULAMA TEKNİKLERİ

 

 

 

Nilgün YAŞA

------------------------

ATÖLYE 211

4

Ayten SÖNMEZ

09.06.2023

 

10.00

 

10

TEMEL ANATOMİ VE FİZYOLOJİ

 

SAİRE REZZAN GÜL

NALAN ÖZEŞ

312

1

ADEM UĞUR ARLI

05.06.2023

 

09.00

 

10

 

ANNE ÇOCUK SAĞLIĞI

İPEK SAĞIN

EMEL ERDEN

209

1

SONCAY ÇELİK

05.06.2023

 

16.00

 

 

10

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

 

 

KEVSER ÇOL

------------------------

Spor salonu

1

ADEM UĞUR ARLI

06.06.2023

16.00

 

10

ÇOCUK GELİŞİMİ

ÖZDEN KOÇ ERDEM

NAZLI PATIR ERKEK

312

1

SAKİNE KAZAN

06.06.2023

14.00

10

GİYSİ TEKNİK ÇİZİMLERİ

 

Nilgün YAŞA

------------------------

212

4

Ayten SÖNMEZ

 

06.06.2023

11.00

10

 

KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ

Seval GÜNGÜT

------------------------

211

4

Emine VAHAPOĞLU

06.06.2023

11.00

10

KOZMETİK

 

İSMAİL GÜLTEKİN KALE

------------------------

415

1

SAİRE REZZAN GÜL

08.06.2023

13.00

10

SEÇMELİ DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI

BİRSEN DEMİRDAĞ

PINAR YAHŞİ

312

4

EROL HEKİM

08.06.2023

13.00

10

NESNE TABANLI PROGRAMLAMA

MEHMET DOĞAN

------------------------

ATÖLYE 302

1

SAVAŞ DURMAZ

06.06.2023

 

 

13.00

10

COĞRAFYA

 

 

AYSEL İLHAN

FERHAN EFE

312

10

CANAN HAVUTÇA

08.06.2023

10.00

10

MATEMATİK

 

FERHAN EFE

İSMAİL GÜLTEKİN KALE

307

15

SİBEL ALBAYRAK

07.06.2023

13.00

10

FİZİK

 

RASİME YİĞİT

GÜLCAN TÜRKMEN

312

15

SEMA ŞAHİN

08.06.2023

 

14.00

10

TARİH

 

YELİZ KALE

MURAT AKIN

308

7

ÖZGÜHAN ALTUNBULAK

07.06.2023

15.00

10

 

 

KİMYA

HATİCE EMİNSOY

ÇİĞDEM AKIN KALENDER

312

8

GÜLAY ALTUNTAŞ

09.06.2023

11.00

10

BİYOLOJİ

 

HİLAL AKBULUT

NURSEV TURAN

207

13

BETÜL DİNÇ

05.06.2023

14.00

10

FELSEFE

 

GÜLÇİN AKDOĞAN

HATUN ÇİÇEK

312

11

NECLA BALCI

05.06.2023

 

12.00

10

YABANCI DİL

 

FİLİZ KALELİOĞLU

ŞULE KIVRAK

312

12

EVREN UYAR

05.06.2023

13.00

10

YABANCI DİL  SÖZLÜ SINAV

FİLİZ KALELİOĞLU

----------------------------------

312

12

EVREN UYAR

05.06.2023

09.00

10

ÇOCUK RUH SAĞLIĞI

 

 

NAZLI PATIR ERKEK

CENGİZ ESMERAY

312

1

SÜHEYLA YEŞİOĞLU YASAN

08.06.2023

 

 

13.00

10

MESLEKİ RESİM

 

YELİZ KALE

------------------------

ATÖLYE - 415

1

AYŞE ORDU YILMAZ

06.06.2023

16.00

10

DİN KÜLTÜRÜ VE AH. BİL.

 

 

CENGİZ ESMERAY

AYFER YAZBAHAR

209

4

HATUN ÇİÇEK

 

06.06.2023

16.00

10

SERVİS HAZIRLIKLARI

 

 

İSMAİL TOKAR

------------------------

ATÖLYE 109

2

AYNUR ÖZTÜRK

 

06.06.2023

 

 

 

 

 

15.00

10

TÜRK DİLİ VE EDB.

 

HAVVA BALTACI

SÜHEYLA YEŞİLOĞLU YASAN

304

20

AYŞE SEKİ ASLIYÜCE

SAKİNE KAZAN

307

20

ÇİĞDEM ATAŞ

ÖZDEN KOÇ ERDEM

309

15

EMER ERDEN

SONCAY ÇELİK

312

13

İSMAİL GÜLTEKİN KALE

11 ve 12. SINIFLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.06.2023

09.00

11

DİKSİYON

İSMAİL GÜLTEKİN KALE

BETÜL AKTAŞ

312

3

ÇİĞDEM ATAŞ

06.06.2023

12.00

11

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

MERDEN DOĞAN

FATMA ZEHRA KURAN

312

13

SONGÜL DEMİREL

09.06.2023

15.00

11

EL AYAK BAKIMI

SAİRE REZZAN GÜL

------------------------

ATÖLYE 415

3

HAYATİ ALTAN

12.06.2023

12.00

11

EPİLASYON

FATMA AYSU YENAL

------------------------

ATÖLYE 415

3

SAİRE REZZAN GÜL

07.06.2023

09.00

11

SEÇMELİ KİMYA

 

HATİCE EMİNSOY

FERHAN EFE

209

3

GÜLAY ALTUNTAŞ

12.06.2023

10.00

11

TEMEL BESLENME

 

SAİRE REZZAN GÜL

------------------------

ATÖLYE 415

3

SEMA ŞAHİN

 

09.06.2023

12.00

11

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

 

KEVSER ÇOL

-----------------

SPOR SALONU

 

 

13

 

ADEM UĞUR ARLI

08.06.2023

16.00

11

 

 

BİLGİSAYAR DESTEKLİ KALIP HAZIRLAMA

 

Nilgün YAŞA

------------------

ATÖLYE 212

4

Ayten SÖNMEZ

08.06.2023

16.00

11

CİLT BAKIM TEKNİKLERİ

 

FATMA AYSU YENAL

---------------

ATÖLYE 415

4

AYŞE ORDU YILMAZ

12.06.2023

16.00

11

FELSEFE

 

GÜLÇİN AKDOĞAN

GÜLCAN TÜRKMEN

312

12

NECLA BALCI

12.06.2023

09.00

11

GİYSİ KALIPLARI

 

Emine VAHAPOĞLU

------------------------

ATÖLYE 212

5

Seval GÜNGÜT

12.06.2023

 

10.00

11

GİYSİ ÜRETİM

Nilgün YAŞA

------------------------

ATÖLYE 211

5

Ayten SÖNMEZ

09.06.2023

 

14.00

11

HAMUR ÜRÜNLERİ

 

 

 

AYNUR ÖZTÜRK

------------------------

ATÖLYE 108

3

İPEK ALTIAY

12.06.2023

10.00

11

MUTFAK UYGULAMALARI

NURTEN ARICI

------------------------

ATÖLYE 108

5

İPEK ALTIAY

09.06.2023

13.00

11

SEÇMELİ BİYOLOJİ

HİLAL AKBULUT

HAYATİ ALTAN

312

3

BETÜL DİNÇ

12.06.2023

15.00

11

SEÇMELİ GİRİŞİMCİLİK

M.HALİM ARSLAN

SİBEL ALBAYRAK

312

5

CANSU KARACAN

 

09.06.2023

 

 

10.00

11

SEÇMELİ MATEMATİK

PINAR YAHŞİ

OĞUZHAN YALÇIN

209

5

MURAT AKIN

12.06.2023

15.00

11

SEÇMELİ MÜZİK

 

MERAL ARSLAN KARABULUT

------------------------

412

5

PERİHAN DİNÇERGÖK

                         

 

 

 

06.06.2023

 

14.00

11

SEÇMELİ SOSYOLOJİ

GÜLÇİN AKDOĞAN

EVREN UYAR

312

6

NECLA BALCI

05.06.2023

 

 

15.00

11

TARİH

BİRSEN DEMİRDAĞ

H.HACER KORKUT

209

12

YELİZ KALE

12.06.2023

11.00

11

TASARIM VE MODEL ARAŞTIRMALARI

 

Nilgün YAŞA

---------------------

ATÖLYE 211

4

Ali Asker COŞKUN

12.06.2023

 

 

09.00

11

 

 

TATLI YAPIM TEKNİKLERİ

 

İPEK ALTIAY

--------------------

ATÖLYE 107

4

AYNUR ÖZTÜRK

08.06.2023

 

 

 

 

15.00

11

TÜRK

 DİLİ VE EDEBİYATI

 

 

EMEL ERDEN

ÇİĞDEM AKIN KALENDER

304

21

AYŞE SEKİ ASLIYÜCE

FİLİZ KALELİOĞLU

307

21

HAVVA BALTACI

EVREN UYAR

309

20

İSMAİL TOKAR

 

12.06.2023

 

 

 

13.00

11

YABANCI DİL-YAZILI

 

ÇAĞIL GENECİ

EROL HEKİM

312

 

12

 

BURCU ÇİFTÇİ

 

12.06.2023

 

 

14.00

11

YABANCI DİL-SÖZLÜ

 

 

ÇAĞIL GENECİ

--------------

312

12

BURCU ÇİFTÇİ

 

12.06.2023

11.00

11

TEMEL MAKYAJ

 

AYŞE ORDU YILMAZ

--------

 

ATÖLYE 415

 

3

 

Aysel İLHAN

09.06.2023

 

14.00

11

DEPİLASYON

 

Canan HAVUTÇA

---------

ATÖLYE 415

3

FATMA AYSU YENAL

12.06.2023

 

15.00

11

VÜCUT BAKIM

ESRA ŞENCAN

---------

ATÖLYE 415

3

FATMA AYSU YENAL

 

12.06.2023

12.00

11

TÜRK MUTFAĞI YEMEKLERİ

NURTEN ARICA

---------

ATÖLYE 108

2

AYNUR ÖZTÜRK

08.06.2023

 

16.00

12

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

AYTEN DEMİRCAN

RASİME YİĞİT

209

3

ALİ ASKER ÇOŞKUN

 

                                        

                                                                                                                                                                                                                                                                                   02.06.2023

                                                                                                                                                                                                                                                                              SONGÜL BAŞKALE

                                                                                                                                                                                                                                                                                OKUL MÜDÜRÜ