veli öğretmen görüşme çizelgesi

veli öğretmen görüşme çizelgesi

SEVGİLİ VELİLERİMİZİN DİKKATİNE.

ÖĞRENCİNİZİN DURUMU HAKKINDA GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİNİZ ÖĞRETMENİMİZİN GÖRÜŞME GÜNÜ VE BELİRTİLEN SAATLERDE OKULA ZİYARETE GELMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİM.

GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE....

03.10.2023 241

 

ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

 

ADI SOYADI

GÖREVİ

 

1

SONGÜL BAŞKALE

Müdür

08.30-17.00

2

SEVİM KAÇAR

Müdür Baş Yardımcısı

08.30-17.00

3

ŞÜKRAN ATEŞOĞLU

Teknik Müdür Yardımcısı

08.30-17.00

4

EMİNE SEMİHA TEVATÜR

Müdür Yardımcısı

08.30-17.00

5

YALÇIN ARTIIŞIK

Müdür Yardımcısı

08.30-17.00

6

RIZA ÇABAT

Müdür Yardımcısı

08.30-17.00

7

FUNDA KARAKOÇ

Müdür Yardımcısı

08.30-17.00

8

FİGEN KÜÇÜK PARLAK

Müdür Yardımcısı

08.30-17.00

9

NAZLI PATIR ERKEK

Öğretmen

PERŞEMBE

10

ADEM UĞUR ARLI

Öğretmen

PAZARTESİ

11

 

KEVSER ÇOL

9/F SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA

12

        İPEK SAĞIM

Öğretmen

PERŞEMBE

13

MERAL ARSLAN KARABULUT

Öğretmen

PAZARTESİ

14

 

MEHMET DOĞAN

Öğretmen

SALI

15

 

SAVAŞ DURMAZ

12/A2 SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA

16

 

BETÜL AKTAŞ

Öğretmen

SALI

17

 

ESRA ŞENCAN

Öğretmen

SALI 10.10-16.45

18

FATMA ZEHRA

KURAN

Öğretmen

PAZARTESİ

19

DİLŞAD KUTSAL

Öğretmen

HAFTAİÇİ 09:00-15.00

20

ÖZLEM ERGİN TAŞTAN

Öğretmen

HAFTAİÇİ 09:00-15.00

21

GÜLAY ALTUNTAŞ

9/B SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

SALI

22

OĞUZHAN YALÇIN

Öğretmen

CUMA

23

HİLAL AKBULUT

11/E SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PERŞEMBE 15.15E KADAR

24

BETÜL DİNÇ

9/A SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

CUMA

25

AYSEL İLHAN

Öğretmen

CUMA ÖĞLEDEN SONRA

26

CANAN HAVUTÇA

Öğretmen

PERŞEMBE 15.15E KADAR

27

SEMRA VERGİLİ

Öğretmen

SALI SABAH

28

PERİHAN DİNÇERGÖK

12/DC1 SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PERŞEMBE

29

MERAL İLGİN

Öğretmen

PERŞEMBE

30

NURSEV TURAN

12/C1 SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

CUMA SABAH

31

NALAN ÖZEŞ

Öğretmen

SALI

32

ŞULE KIVRAK

Öğretmen

PERŞEMBE

33

AYFER YAZBAHAR

Öğretmen

PAZARTESİ

34

İPEK SAĞIM

10/C SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PERŞEMBE

35

SEKİNE KAZAN

10/B SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

CUMA

36

İLKNUR GÜVEN KARAKAYA

12/HAL SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ

37

ÖZDEN KOÇ ERDEM

Öğretmen

CUMA

38

SONCAY ÇELİK

Öğretmen

CUMA 10.10-16.45

39

MERDEN DOĞAN

Öğretmen

SALI

40

SONGÜL DEMİREL

Öğretmen

PERŞEMBE

41

CENGİZ ESMERAY

Öğretmen

ÇARŞAMBA

42

MELİHA YEREBASMAZ

Öğretmen

 

45

GÜLÇİN AKDOĞAN

10/D SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA

46

KÜBRA ÇETİN

Öğretmen

ÇARŞAMBA ÖĞLEDEN SONRA 15.15E KADAR

47

NECLA BALCI

Öğretmen

PAZARTESİ

48

HAYATİ ALTAN

Öğretmen

CUMA 11.35 E KADAR

49

RASİME YİĞİT

Öğretmen

ÇARŞAMBA SABAH

50

SEMA ŞAHİN

Öğretmen

HAFTAİÇİ 09.00-15.00

51

SEVAL GÜNGÜT

10/H SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ

52

AYTEN SÖNMEZ

9/H SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ

53

EMİNE VAHAPOĞLU

Öğretmen

PAZARTESİ 11.30-13.40

54

NİLGÜN YAŞA

12/EM SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

HAFTAİÇİ 09.00-15.00

55

HAFİZE BİRSEL UZ

Öğretmen

CUMA SABAH

56

FERİDE YAŞAR KURTULUŞ

Öğretmen

PERŞEMBE ÖĞLEDEN SONRA

57

AYSUN GÜLSÜN

12/DGR SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PERŞEMBE SABAH

58

MÜNEVVER ARSLAN

Öğretmen

CUMA

59

CANAN ÖZDEMİR ÜNAL

10/E SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PERŞEMBE

60

ÖZKAN GÖRMEZ

Öğretmen

PERŞEMBE

61

SAİRE REZZAN GÜL

Öğretmen

HAFTAİÇİ 15.15 E KADAR

62

AYŞE ORDU YILMAZ

11/D SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

SALI

63

FATMA AYSU YENAL

9/E SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

SALI

64

FİLİZ KALELİOĞLU

11/C SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PERŞEMBE

65

HANDAN HACER KORKUT

12/F SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

SALI

66

BURCU ÇİFTÇİ

Öğretmen

PAZARTESİ

67

EVREN UYAR

Öğretmen

CUMA

68

HATİCE EMİNSOY

10/A SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

CUMA

69

MURAT AKIN

12/FM SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

SALI

70

PINAR YAHŞİ

Öğretmen

PAZARTESİ 14.30A KADAR

71

SİBEL ALBAYRAK

Öğretmen

CUMA

72

ÇAĞIL GENECİ

9/D SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA

73

GÜLCAN TÜRKMEN

Öğretmen

PAZARTESİ

74

ÇİĞDEM AKIN KALENDER

Öğretmen

PAZARTESİ

75

FERHAN EFE

Öğretmen

PAZARTESİ

76

BURCU ÖZEL İLGİNOĞLU

9/G SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ-PERŞEMBE SABAHLARI

77

MEHMET HALİM ARSLAN

10/F SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

SALI

78

CANSU KARACAN

11/F SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

SALI

79

ÖZGÜHAN ALTUNBULAK

12/GC SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA

80

BİRSEN DEMİRDAĞ

Öğretmen

ÇARŞAMBA

81

YELİZ KALE

Öğretmen

CUMA

82

EROL HEKİM

Öğretmen

SALI

83

ALİ ASKER COŞKUN

10/G SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

CUMA

84

AYTEN DEMİRCAN

11/G SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA

85

AYŞE SEKİ ASLIYÜCE

9/C SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

PERŞEMBE

86

İSMAİL TOKAR

12/GS SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA

87

HAVVA BALTACI

11/A SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

CUMA

88

ÇİĞDEM ATAŞ

Öğretmen

PERŞEMBE

89

EMEL ERDEN

Öğretmen

PERŞEMBE SABAH

90

İSMAİL GÜLTEKİN KALE

12/A1 SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA

91

AHMET ERTAŞ

Öğretmen

PAZARTESİ SABAH

92

İPEK ALTIAY

Öğretmen

HAFTAİÇİ SABAH

93

AYNUR ÖZTÜRK

Öğretmen

CUMA ÖĞLEDEN SONRA

94

AYŞEGÜL ACAR

Öğretmen

PAZARTESİ

95

SÜHEYLA YEŞİLOĞLU YASAN

Öğretmen

PERŞEMBE

96

SEYHAN UYGUN KÜÇÜKOĞLU

11/B SINIF REHBER ÖĞRETMENİ

CUMA